آموزش متوسطه #c
شناسه پست: 2049
بازدید: 1653

سلام به آموزش سطح متوسطه #c خوش آمدید.

چه چیزی قرار است در این دوره یاد بگیریم

در این آموزش، ما میخواهیم مفاهیم متوسطه #c را یاد بگیریم. ما سعی خواهیم کرد نحوه کدنویسی #C به صورت شی گرایی و نحوه استفاده از مفاهیم شی گرا در کدنویسی را نشان دهیم.

زمانیکه برنامه های خود را با رویکرد استفاده مجدد مینویسیم یا با این رویکرد مینویسیم که بتوان قسمتهایی از برنامه را به صورت مجدد استفاده کرد، آنگاه رویکرد شی گرایی بسیار حائز اهمیت میشود. علاوه بر این، مفهموم OOP (شی گرایی) به ما کمک میکند تا تمیزتر کدنویسی کنیم و قابلیت نگهداری بهتری از کد را به ما ارائه میدهد که این در پروژه های بزرگتر، یک مزیت بزرگ به حساب می آید.

برای یادگیری مفهوم شی گرایی، ما سرفصلهای زیر را پوشش میدهیم:

قبل از اینکه ما وارد سرفصلهای این دوره شوید، به شدت توصیه میکنیم که دوره مبانی #c را بگذرانید. شما اطلاعات بسیار ارزشمندی را آنجا پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند تا به طور قابل توجهی این دوره متوسطه #c را دنبال کنید.

بعد از این دوره، شما متخصص مفاهیم شی گرایی در #c خواهید شد و از اعمال کردن آنها در پروژه هایتان، هیچ وحشتی نخواهید داشت.

نویسنده

امید عباسی
من امید عباسی هستم. سالهاست که در زمینه برنامه نویسی با تکنولوژی دات نت فعالیت میکنم و عاشق این هستم که تجربیات و دانش خودم را در این زمینه با دیگران به اشتراک بزارم. خیلی دوست دارم که نظر و انتقاد خودتون رو در مورد این نوشته برای من بنویسید تا بتونم در آینده، مطالب بهتر و ارزشمندتری را برای شما فراهم کنم. در صورت داشتن هرگونه سوال هم در قسمت دیدگاه ها میتونید با بنده در ارتباط باشید